Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Specialista/ka marketingu

Hledáme člověka s opravdovým zájmem o marketing, online, sociální sítě a PR. Umožňujeme spolupráci jak na plný, tak na částečný úvazek.

Náš marketingový tým rozšiřujeme o kreativního kolegu/kolegyni, který/á zajistí tvorbu reklamních kampaní a bude se podílet na marketingové komunikaci naší společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • Tvorba a správa reklamních kampaní pro naše produkty a služby
  • Spoluvytváření obsahu a řízení kanálů pro PR a sociální sítě
  • Vyhledávání nových reklamních příležitostí
  • Uplatňování vlastní kreativity
  • Tvorba a podílení se na dobrém jménu společnosti (budování brandu)
  • Příprava podkladů a reportů
  • Monitorování trhu ICT

Uvítáme:

  • Prokazatelnou předchozí zkušenost na obdobné pozici (nutností)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, kreativitu, samostatnost
  • Dobrou znalost práce s MS Office
  • Komunikativní znalost AJ

Na oplátku nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí
  • výborná dostupnost (Pankrác metro C, možnost garážového stání)
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na MultiSport kartu, home office, jóga a funkční trénink na pracovišti zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy (AJ), příspěvek na teambuilding, firemní snídaně, párty, večeře a sportovní akce aj.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis a staňte se součástí našeho marketingového týmu!

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel