Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Programátor iOS/macOS

Popis pozice:

Do našeho zkušeného týmu rádi přivítáme novou posilu na pozici Programátor iOS/macOS. Vaším hlavním úkolem bude vývoj našich vlastních i zakázkových mobilních aplikací pro systém iOS.

* vývoj aplikací pro systémy iOS a macOS
* spolupráce na vývoji vlastní aplikace Babelnet (www.babelnet.com)
* vývoj zakázkových mobilních aplikací
* práce na tuzemských i zahraničních projektech
* návrh a realizace inovativních řešení
* práce v dynamickém a profesionálním týmu
* sledování nových technologií na trhu mobilních telefonů

Požadujeme:

* VŠ, SŠ technického směru
* zkušenosti s vývojem pro mobilní zařízení iOS a/nebo macOS
* programovací jazyk Objective C nebo Swift (výhodou znalost C/C++), velmi dobrá znalost platformy iOS a/nebo macOS
* analytické a koncepční myšlení
* velmi dobré komunikační schopnosti
* schopnost týmové i samostatné práce
* anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

* perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
* příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
* pružnou pracovní dobu
* svou snahou a nápady můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
* výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
* systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, home office, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být u zrodu zajímavých mobilních aplikací? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho vývojového týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.