Jsme česká softwarová společnost a patříme mezi špičku v oboru od 1990. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě.

IT Analytik

Do našeho vývojového týmu hledáme novou kolegyni/nového kolegu, která/který bude vykonávat analytické práce na informačních systémech vyvíjených společností OKsystem a.s.

Vaším úkolem bude

  • analýza a návrh řešení informačních systémů - práce především na projektu pro velkého zákazníka ve státní správě
    - konzultace návrhů se zadavateli a s ostatními členy řešitelského týmu
    - návrh koncepce řešení
    - popis business procesů a uživatelského rozhraní (struktura a obsah formulářů obrazovek, automatické kontroly aj.)
    - kontrola vstupů a podkladů třetích stran
    - tvorba analytické dokumentace jako zadání pro programátory / SW architekty a podklad pro testery
    - zpracování dokumentace pro uživatele
  • vytváření analytické dokumentace

Uvítáme

  • analytické myšlení a systematický přístup (schopnost zpracovat požadavky zákazníka, navrhnout varianty řešení a hodnotit je, prezentovat řešení, udržet souvislosti u rozsáhlých systémů)
  • samostatnost, komunikativnost, odpovědnost a spolehlivost
  • zkušenosti v oblasti IT analýzy a návrhu IT systémů (sběr požadavků, tvorba use cases, datové modelování, procesní modelování) - výhodou
  • zkušenost s UML a CASE nástroji (Enterprise Architect) - výhodou
  • znalost programování - výhodou
  • znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace - výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • dobré mezilidské vztahy a důvěra - to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • pružnou pracovní dobu
  • osobní rozvoj (odborné a další kurzy)
  • motivující finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, homeoffice, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit projektů u významných zákazníků? Zašlete nám svůj životopis a staňte se posilou našeho vývojového týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.