Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Mzdová účetní s AJ – outsourcing mezd

Popis pozice:

Mezi služby, které poskytujeme našim zákazníkům, patří mimo jiné outsourcing zpracování mezd. V návaznosti na výrazné zvýšení nových zakázek rozšiřujeme tým mzdových účetní.

  • samostatné zpracovávání mezd významných zákazníků
  • mzdové poradenství (na pracovišti klienta)
  • komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa soc. zabezpečení atd.)
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • sestavování reportů a statistik
  • testování software pro zpracování mezd
  • odborná podpora uživatelů software pro zpracování mezd

Požadujeme:

  • pokročilou znalost angličtiny (komunikace se zaměstnanci klienta)
  • 2 - 3 roky praxe se zpracováním mezd (směnné provozy, exekuce, cizinci atd.)
  • praxe v personalistice vítána
  • znalost pracovně-právní legislativy
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • flexibilita, spolehlivost, týmová práce, samostatnost
  • pro-klientský přístup
  • znalost mzdového sw OKbase nebo OKmzdy výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení
  • výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho týmu outsourcingu mezd.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.