Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Pracovník/Pracovnice kantýny - brigáda (DPČ/DPP)

Popis pozice:

Do našeho týmu, který se stará o chod firemní kantýny hledáme výpomoc. Vaším hlavním úkolem bude pomáhat při každodenním chodu kantýny.

• výdej obědů zaměstnancům
• příprava salátového baru
• doplňkový prodej občerstvení a nápojů (bez kontaktu s penězi)
• mytí nádobí a vybavení kuchyně
• úklid jídelny a kuchyně

Požadujeme:

• uvítáme vyučení v oboru
• zdravotní průkaz
• zkušenost s prací ve stravovacím provozu výhodou
• příjemné vystupování
• pečlivost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

• motivující finanční ohodnocení
• práci na DPČ, DPP
• příjemné moderní pracovní prostředí
• výborná dostupnost – sídlo společnosti poblíž stanice metra “C“ – Pankrác

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Služby, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.7.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.