Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Java junior programátor

Pojďte s námi růst! Naše oddělení vývoje softwarových aplikací pro státní správu, hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Java junior programátor.

Co bude Vaším úkolem:

  • vývoj softwarových aplikací na zakázku dle požadavků zákazníků

Předpokládáme:

  • VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory)
  • znalost a praktické zkušenosti s jazykem Java, základy koncepce J2EE, JSP, Java Script, Angular, HTML, CSS
  • obecné znalosti programovacích technik a návrhových vzorů
  • analytické myšlení
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • znalost návrhu relačních databází a SQL alespoň na základní úrovni
  • výhodou znalosti Hibernate, Spring, Maven, JUnit, REST, Spring MVC, Git

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • klid na práci - nemusíte vyplňovat tabulky, aby korporátní manažeři obhájili svou pracovní pozici
  • výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní snídaně, párty, večeře a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být u zrodu zajímavých softwarových aplikací? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho vývojového týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Telekomunikace, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.