Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Pracovník podpory aplikace OKbase

Do našeho týmu zaměřeného na podporu a testování aplikace OKbase, hledáme nového kolegu/kolegyni. Vaším hlavním úkolem bude podpora uživatelů, testování nových verzí informačního systému.

Popis pozice:

• poskytování podpory uživatelům aplikace OKbase
• řešení sw problémů svěřených projektů
• testování nových verzí aplikací
• tvorba testovacích scénářů
• spolupráce s vývojovým týmem
• účast na zajímavých projektech

Požadujeme:

• SŠ, VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory)
• analytické myšlení
• samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se
• anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
• výborná znalost MS Office
• praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
• příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
• pružnou pracovní dobu
• motivující finanční ohodnocení
• výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
• systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímá Vás oblast informačních technologií a chcete pracovat v profesionálním a přátelském kolektivu? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.