OKIN Process

Fascinuje vás prostředí mezinárodních firem, které se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji a navíc nabízejí nejžádanější pracovní pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1200 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených specialistů a manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům služeb v oblasti IT a telekomunikačních technologií, podpory prodeje, projektového managementu a zákaznické podpory.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
světových jazyků, které ovládáme
let na českém trhu

Proč pracovat u nás?

Přijímáme jak odborníky se zkušenostmi, tak absolventy bez praxe.

V OKIN Process nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. Důležitá je pro nás motivace, vše potřebné Vás naučíme! U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.


Angličtina každý den

Klíčovou výhodou OKIN Process je mezinárodní kolektiv – angličtinu u nás využijete každý den nejen při komunikaci s klienty, ale také se zahraničními kolegy, kterých je u nás více než 16 %.


Rozvoj a vzdělávání

Podporujeme zaměstnance v profesním i osobním rozvoji. Školíme výhradně oblasti, které následně uplatníte v praxi. Technici studují v interní Networking akademii, pro netechniky jsou připravena školení projektového managementu, ITIL (IT InfrastructureLibrary), Excel či jazykové vzdělávání v rámci OKIN Language Academy. Nabízíme také široké portfolio soft-skills školení, kde se můžete rozvíjet v time-managementu, analytickém myšlení, komunikaci se zákazníkem a mnoha dalších oblastech.


Kariéra

Zájemci mohou zdarma složit mezinárodně uznávané certifikáty podle specializace i v oblastech mimo původní zaměření. Seniorní kandidáty často vybíráme z našich interních zdrojů. Také podporujeme zaměstnance při změně pracovní specializace, především směrem k perspektivním IT oborům. Dáváme příležitost ke kariérnímu růstu.


Příjemná atmosféra

Firemní kultura v OKIN Process je přátelská a otevřená. Navzájem si pomáháme a sdílíme své zkušenosti. Téměř polovinu našich zaměstnanců tvoří ženy (47 %).


Život v OKINu

Naši zaměstnanci se rádi baví v duchu hesla „work hard, play hard“, proto společně pořádáme akce různého zaměření. Tančili jsme na OKIN plese, běželi jsme na podporu rodiny s handicapovaným dítětem, v rámci food festivalu jsme ochutnali všemožné dobroty z různých koutů světa nebo pravidelně cvičíme jógu. Organizujeme celofiremní turnaj ve fotbale, a také jsme společnými silami zdolali všechny beskydské vrcholy. Spolu s rodinami se bavíme na OKIN Day, každoročně slavíme Haloween i Mikuláše. Spousta dalších zajímavých aktivit nás ještě čeká. V OKINu se nudit nebudete!


Pomáháme

V rámci běžeckého závodu OKIN Run 2019 jsme pomohli někomu, kdo s námi běhat nemůže. Podpořili jsme sedmiletého Štěpánka, který trpí paralýzou levé nohy. Rodičům Štěpánka jsme předali finanční částku ve výši přes 30.000,- Kč, za kterou mu pořídí nezbytné rehabilitační prostředky.

Pravidelně podporujeme neziskové organizace, jako jsou charity shop Moment, Psí útulek města Ostravy, Kola pro Afriku a další.

Video

Koho hledáme?

30. listopadu
Práce převážně z domova
  OKIN Process
  Ostrava – Moravská Ostrava
30. listopadu

30. listopadu
Práce převážně z domova
  OKIN Process
  Ostrava – Moravská Ostrava
30. listopadu

15. listopadu
Práce převážně z domova
  OKIN Process
  Ostrava – Moravská Ostrava
15. listopadu

S kým budete pracovat?

Marie Seltenreich – foto
Marie Seltenreich
Příběh zaměstnankyně

„V OKIN BPS jsem začala pracovat před deseti lety jako čerstvý absolvent. Studovala jsem úplně jiný obor. Bylo tedy opravdu zajímavé učit se IT namísto šití 😊. V průběhu let jsem prošla více pozicemi. Nejvíce zajímavá je pro mě moje aktuální pozice – Project Manager Lite. Proč? Mám ráda přímou komunikaci se zákazníkem, a to že si budujeme dobré vztahy. Na OKIN BPS oceňuji, že mi prostřednictvím interních tréninků dal možnost rozšířit si znalosti o IT a neustále tyto znalosti zlepšovat."

Stanislav Cabák – foto
Stanislav Cabák
Příběh manažera

„Ačkoliv jsem vystudoval na vysoké škole obor Tělesná výchova, do OKINu jsem nastoupil jako Delivery Manager. Po nějaké době jsem se stal Team Leaderem v nově vzniklém US Change Management týmu. Byla to velká výzva nejen pro mě, ale i pro OKIN, byl to první významnější projekt pro americké zákazníky. Od roku 2016 vedu oddělení Customer Care, které se zabývá komplexními službami pro stávající zákazníky."

Pavla Hojgrová – foto
Pavla Hojgrová
Příběh manažerky

„Od prvního dne, kdy jsem nastoupila do OKINu jsem byla příjemně překvapena procesy a nastavením spolupráce mezi jednotlivými odděleními. Veškeré informace byly pro mě jednoduše vyhledatelné, strukturované, ovládání systémů je intuitivní a díky tomu jsem se dokázala zorientovat velice rychle. Openspace není prostředí, co mají lidi obecně rádi, nicméně openspace v OKINu je skutečně OPEN - lidé kolem sebe mají dostatek prostoru, zasedací místnosti jsou větší a prostředí je celkově velmi vzdušné."

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.