OKIN BPS je přední českou společností, která poskytuje služby v oblasti IT a telekomunikací pro americkou společnost VERIZON.

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Specialista koncové IT podpory

Hledáme šikovného parťáka do týmu OKIN BPS, který má už nějakou tu zkušenost s instalací a konfigurací různých typů hardwaru.

Co budete dělat?

Odpovědnost za instalaci a konfiguraci:
• hardwarových ovladačů,
• software a nástrojů,
• aplikací používaných ve firemním prostředí.

Odpovědnost za poskytování podpory s instalací, konfigurací a řešením problémů následujících typů hardwaru:
• tiskárny (kabelové a bezdrátové),
• skenery,
• tablety a smartphony,