OKIN BPS je předním poskytovatelem zpracování podnikových procesů v oblasti IT a telekomunikací. Nabízí svým klientům širokou škálu služeb, administrativní podporu a vysoce sofistikovaná řešení. Kvalitní a sofistikované služby poskytují více než 1000 zaměstnancům ve třech dodacích centrech v Ostravě a Praze téměř 10 let, a to jak pro zákazníky z evropských, tak i světových trhů.
Chtěli byste komunikovat s lidmi z celého světa? Jste inovativní a schopni mluvit v cizími jazyky? V naší společnosti vám umožníme využít dovednosti a rozvíjet svůj talent. Připojte se k nám a najděte práci, která vás bude nejenže živit, ale bude vám i zábavou. V současné době hledáme kandidáty na toto volné místo:

Kontrolor kvality

Core Equipment Engineering (CEE) je interní tým, který spolupracuje se zaměstnanci společnosti Verizon a má odpovědnost za detailní inženýrství v USA i v zahraničí: CPA, Voice over IP (VOIP), Interní datová síť (IDN), FIOS TV, IPTV a datová centra.

V rámci aktivit týmu CEE, hledáme kontrolory kvality:

Co vás čeká

  • provádí kontrolu kvality podrobných balíčků pro specifikace a instalace služeb před uvedením do provozu instalačními, testovacími a provozními týmy
  • přezkoumání kompletního materiálu (síťové vybavení, regy / skříně, pomocný hardware, kabeláž, konektory atd.) a objednávek zařízení
  • zajistit, aby byly správně aktualizovány inženýrské a inventární databáze
  • aktualizovat a udržovat hlavní specifikace zařízení pro projekty First Office Application a nové technologie zavedené do sítí Verizon
  • zajistit, aby práce splňovala všechny platné technické, finanční, plánovací, provozní normy a dohody o úrovni služeb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • plynulý projev v anglickém jazyce, písemný i ústní (minimálně C1)
  • orientace na detail
  • musí mít velmi silné organizační schopnosti - schopnost pracovat na více, často protichůdných prioritách a úspěšném dokončení
  • předchozí práce a / nebo obor IT související
  • základní znalosti MS office
  • schopnost vyrovnat se se změnami
  • týmový hráč
  • dobré komunikační schopnosti
  • vášeň, ochota učit se / zkoumat v technické oblasti

Výhodou bude, pokud budete umět

  • pochopení IP / telekomunikačních sítí a technologií, návrhů zařízení, konfiguračních postupů a databází zásob
  • zkušenosti s prací s dodavatelskými smlouvami, objednávkami a objednávkami služeb.

Co vám můžeme nabídnout

  • příležitost spolupracovat s Verizonem, jedním z největších světových poskytovatelů Telco na světě
  • zaměstnání na plný úvazek
  • multikulturní, náročné a přátelské prostředí
  • každodenní používání jazyků
  • široká škála školení a další profesní rozvoj (CISCO / ITIL / OLA Akademie)
  • ostatní zaměstnanecké benefity
  • pozice lokalizována v České republice (Ostrava)

Společnost
OKIN BPS
Adresa
Hornopolní 3308/40, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kvalita a kontrola jakosti, Telekomunikace, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.