O nás
company profile cover

OBERMEYER HELIKA a.s.

Společnost OBERMEYER HELIKA a.s. poskytuje služby v oblasti architektury, projektování, konstrukcí a dopravních staveb, projektového managementu a odborného technického poradenství. Na českém i slovenském trhu jsme jedním z lídrů projektování ve 3D. Do portfolia našich projektů patří např.: obchodní centra, kancelářské budovy, zdravotnické stavby, budovy státní správy, kulturní instituce, stavby pro školství, průmyslové a logistické areály.

Jak se nám daří?
1990

Rok založení

85

Na tolika projektech ročně pracujeme

100

Počet zaměstnanců

Proč k nám?

- Najdete u nás mnoho profesních příležitostí

- Benefity a flexibilní rozvržení práce

- Přátelská atmosféra

- Snadné parkování blízko budovy

- Máme samostatné kanceláře, open space u nás nenajdete

- Pravidelné rozšiřování kvalifikace, školení a vzdělávání v oboru

- Jsme lídry 3D projektování

- Jsou za námi desítky nejprestižnějších projektů od Vysočanské O2 Areny přes obchodní centra Černý Most a Chodov až po rekonstrukce velkého počtu českých nemocnic

- Nabízíme zázemí mezinárodní společnosti a možnost práce v zahraničí

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

S kým budete pracovat?

Tereza Čechová – foto

Tereza Čechová

Personální oddělení

Velmi si cením přátelské atmosféry a pozitivní nálady uvnitř společnosti. Díky společným neformálním setkáním (vánoční večírky, temabuildingové akce apod.), máme prostor lépe se poznat. Oceňuji benefity, které firma nabízí. Především možnost flexibilní práce, která mi umožňuje věnovat se i jiným aktivitám.

Jaroslav Němeček – foto

Jaroslav Němeček

Vedoucí ateliéru pozemní stavby

Protože v kanceláři trávím hodně svého času, oceňuji příjemné pracovní klima a pozitivní náladu. Za těch 20 let, co tady pracuji, se mnoho kolegů stalo mými přáteli. Profesně jsem se posunul z pozice projektanta na vedoucího projektu a na zajímavou práci s 3D modely. Stále se tady mohu učit něco nového. Těší mě podílení se na zajímavých, velkých a prestižních projektech, na kterých firma pracuje.

Zdeněk Pelinka – foto

Zdeněk Pelinka

Ředitel divize pozemní stavby

„S několika dalšími kolegy pracujeme ve společnosti už více než 20 let. Obermeyer Helika se specializuje na velké a komplikované projekty, to naplňuje mou vizi z roku 1996, kdy mě tyto projekty svou rozlehlostí uchvátily. Chtěl jsem se dál rozvíjet a více se věnovat stavbám, které mají zajímavé architektonické ztvárnění nebo občanskou prioritu.“

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.linkedin.com
Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa