O2 Family, s.r.o. je 100% dceřinou společností a členem koncernu O2 Czech Republic a.s.
Jsme specialisté v poskytování zaměstnaneckých a komunitních programů výhodného volání a internetu.

Naše služby v síti O2 využívá více než 330 000 zákazníků.

Analytik Call centra

Hledáme člověka, který má zájem a motivaci pracovat v malém týmu a chce svoji o osobnost rozvíjet. Naše Call centrum má celkem 40 operátorů, proto je práce velmi specifická a přátelská.

Vaše náplň práce

Oblast plánování, strategická a přípravná

  • spoluúčast na vývoji softwarových řešení firmy a systému správy zákaznických dat, zavádění uživatelských zjednodušení v oblasti reportingu, automatizace používaných reportů
  • vedení dokumentace a evidence popisu databází, polí a číselníků, jejich přiřazení ke klíčovým procesům a obecně popis správy dat, se kterými Call centrum přichází do styku
  • odpovědnost za data na sdílených discích Call Centra, organizace uživatelů jednotlivých disků, výmaz nepotřebných historických dat a zvyšování komfortu uživatelů při užívání sdílených údajů

Oblast pravidelného reportingu

  • příprava pravidelných reportů, které vytváří požadavky / přidělují práci operátorům Call Centra
  • monitoring práce operátorů z pohledu dodržování nastavených procesů, příprava error reportů a jejich poskytování TL podle pokynů Manažera CC
  • reporty o provedené práci Call centra, vykonaných prodejích, retencích, konkrétních aktivitách operátorů, jejich množství, stráveném čase a kvalitě výstupů (close rate apod.)
  • příprava podkladů pro měsíční prémie operátorů Call centra na základě jejich výkonu a kvality odvedené práce v hodnoceném období
  • vytváření analýz pro potřeby managementu Call centra a celé Společnosti na základě ad-hoc požadavku

Co u Vás hledáme

  • znalost Microsoft produktů: Excel, Word, Power-Point
  • programování maker, programování Visual Basic for Applications (VBA),
  • základy C# výhodou
  • zkušenosti práce s databázemi, znalost SQL podmínkou
  • znalost html, WordPress výhodou
  • analytickou osobnost, kritické uvažování
  • procesní uvažování, nadhled a myšlení v souvislostech, z pohledu delší časové periody (upřednostnění dlouhodobých řešení před „rychlými a lacinými výhrami“ dle hesla „práce chvatná, málo platná“)
  • flexibilita, zájem, aktivní přístup v hledání nových řešení
  • zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • anglický jazyk pouze výhodou

Co pro Vás máme my

  • zázemí stabilní, flexibilní, prosperující a dynamické společnosti
  • zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí

Zaměstnanecké benefity

  • firemní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost příležitostné práce z domova
  • zaměstnanecký neomezený tarif s pořádným balíkem dat
  • zvýhodněné volání i pro vaše blízké
  • stravenky ve výši 100 Kč
  • příspěvek nováčkům 2 x 5 000 Kč během prvních 6-ti měsíců
  • 200 bodů do O2 Active
  • zvýhodněné podmínky na služby O2 TV a internetu
  • společné aktivity
  • O2 Extra výhody
  • program Přiveď a zaškol – zajímavé finanční odměny za doporučení přátel

Společnost
O2 Family, s.r.o.
Adresa
Pražská tř. 2239/16, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel