Společnost NWT a.s. hledá nové pracovníky do svého týmu.

Programátor/IoT architekt

Hledáme programátora/ IoT architekta, který doplní náš tým NWT. Jsme normální fajn lidi a se vším ti rádi pomůžeme.

Vyvíjíme vlastní produkty, takže meze v tvorbě se nekladou :)

Náplň práce:

Kromě rozvoje nových projektů a vývoje komunikačních platforem v oblasti IoT můžeš:

  • podílet se na tvorbě analýz
  • komunikovat a sbírat zpětnou vazbu přímo s uživateli systémů
  • přinášet nové nápady, jak produkty rozvíjet a zefektivnit

Splňuješ některý z těchto bodů?

  • Vzdělání technického směru (např. programování, elektro)
  • Zájem IoT trendy a platformy – agregační IoT Hub (např. Azure IoT Suite, SPLUNK)
  • Zájem o IoT, nebo zařízení typu Arduino/Raspberry
  • Zkušenosti s administrací IT systémů (Windows/Linux)
  • Zkušenosti s protokoly např. MQTT, JSON/XML, HTTP
  • Zkušenosti s programováním a vývojem webových aplikací výhodou
  • Aktivní účast na rozvojových a vývojových aktivitách v oblasti IoT

Co ti můžeme nabídnout:

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Ale nejlíp se dokážeš rozhodnout, když si uděláš obrázek sám a přijdeš nás navštívit.

Společnost
NWT a.s.
Adresa
třída Tomáše Bati 269, Zlín – Prštné
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel