Nutricia a.s.

Jsme mezinárodní společnost se silným výzkumným zázemím působící na poli kojenecké a dětské výživy a enterální klinické výživy. Zaujímáme vedoucí pozici nejen v České republice, ale i v Evropě. Od roku 2007 jsme součástí skupiny Danone. Naší společnou misí je přinášet zdraví prostřednictvím výživy co největšímu počtu lidí. Připojením se k týmu Nutricia můžete pomáhat těmto lidem ke zdraví a k prožití plného a kvalitního života.

Jak se nám daří?

Rok založení
v klinické výživě v Evropě
v dětské výživě celosvětově

Proč k nám?

Pro nás je důležité nejen to, co člověk umí, ale i to, jaký je. Hledáme týmové hráče a ne do sebe zahleděné individualisty. Chceme mezi nás nové kolegy, pro které je smysluplné poslání tím hlavním hnacím motorem k tvrdé práci. Lidi, kteří umějí budovat vztahy s ostatními.

  • Přínos a smysl práce - Je pro vás důležitý smysl a přínos práce, kterou děláte? Nebo je vám to jedno, hlavně když za svou práci dostanete zaplaceno?
  • Otevřenost - Jste opravdu otevřený(á) k názorům druhých a inspiraci kolem vás? Jste člověkem, který se nebojí dělat věci jinak, nebo máte své zažité postupy a odmítáte se jich vzdát?
  • Týmový hráč - Jste týmový hráč, kterému jde vždy především o úspěch celého týmu, nebo jste individualista, který se snaží uspět na úkor ostatních?
  • Vztah k výzvám, tah na branku  - Máte rád(a) nové výzvy a jen tak se něčeho nezaleknete? Nebo jste spíše člověkem, který má rád svůj klid bez stresu a problémů?

Video

Koho hledáme?

Datum vystavení21. září

Social Media/Digital Specialist

Nutricia a.s.
Adresa Praha
Datum vystavení1. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme