NTT Czech Republic

NTT patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služeb. Spolupracujeme s organizacemi po celém světě a naším hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Naším cílem je propojená budoucnost.
Pyšníme se například oceněním Global Top Employer, které jsme získali hlavně za investování do vzdělávání a rozvoje našich lidí.
Další informace můžete naleznout na www.hello.global.ntt.

Senior Security Consultant

Do našeho týmu Go-To-Market hledáme nového Senior konzultanta pro oblast Security.

Co Vás čeká:

  • Na této budete pracovat na konzultačních činnostech u zákazníků v oblasti bezpečnostní architektury a technologií
  • Spolupracovat na rozvoji nových řešení v oblasti bezpečnosti
  • Budete mít zodpovědnost za návrhy bezpečnostních řešení a jejich případnou koordinaci
  • Spolupráce s implementačním týmem

Co budete na pozici dělat:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security
  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security
  • Spolupráce při návrzích bezpečnostních řešení
  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky
  • Účast na jednáních se zákazníky
  • Mentoring kolegů

Co byste měl/měla znát umět nebo mít:

  • VŠ technického směru výhodou
  • Znalost security architektury a zkušenost min. 3 roky
  • Přehled v oblasti infrastrukturních bezpečnostních technologií (NGFW, IPS, Anti-malware, Sandbox, Network Access Control, Vulnerability management a další)
  • Orientace v oblasti Cloud Security
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí
  • Zákaznický přístup, profesionální vystupování
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Plynulá znalost češtiny či slovenštiny, znalost anglického jazyka min. úroveň B1 a řidičský průkaz sk. B

Co se Vám bude hodit :

  • Technická certifikace některého z předních security výrobců – (Cisco CCNP Security a vyšší, Check Point – CCSE a vyšší, Fortinet – NSE4 a vyšší apod.)
  • Přehled v oblasti datacentrových technologií
  • Certifikace CISSP nebo obdobná
  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností
  • Orientace v oblastech technologií s důrazem na oblast bezpečnosti:
  • Multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows)
  • Kryptografie
  • Aplikační bezpečnost
  • Znalost skriptovacích jazyků a/nebo automatizačních platforem (Python, Ansible, …)

Co Vám nabídneme:

  • Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí
  • Certifikace a školení
  • Variabilní bonus
  • Podporu zdraví: 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěkek na obědy 55 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Náhrada mzdy v plné výši při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně, volitelné semináře a další

Přidejte se k nám! Posuneme Vás dál a ještě Vás to s námi bude bavit :-)

Společnost
NTT Czech Republic s.r.o.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NTT Czech Republic s.r.o., Kateřina Harmaňošová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.