NTT Czech Republic
Jsme přední globální systémový integrátor a poskytovatel řízených služeb. Zaměstnáváme 40 000 lidí ve více než 70 zemích. Pyšníme se oceněním Global Top Employer, které jsme získali hlavně za investování do vzdělávání a rozvoje našich lidí. Další informace na www.hello.global.ntt.

Senior Security Consultant

Manažer týmu David, k sobě hledá security konzultanta, který bude mít na starosti konzultační činnost u zákazníků v oblasti bezpečnostní architektury a technologií. Bude spolupracovat na rozvoji nových řešení v oblasti bezpečnosti a s implementačním týmem a bude zodpovědný za návrhy bezpečnostních řešení a jejich případnou koordinaci.

Co budete dělat:

Hlavní:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security
  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security
  • Spolupráce při návrzích bezpečnostních řešení
  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem

Další:

  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky
  • Účast na jednáních se zákazníky
  • Mentoring kolegů

Co byste měl znát nebo mít

  • VŠ technického směru
  • Znalost security architektury
  • Přehled v oblasti infrastrukturních bezpečnostních technologií (NGFW, IPS, Anti-malware, Sandbox, Network Access Control, Vulnerability management a další)
  • Orientace v oblasti Cloud Security
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí

Co se Vám bude hodit

  • Technická certifikace některého z předních security výrobců – (Cisco CCNP Security a vyšší, Check Point – CCSE a vyšší, Fortinet – NSE4 a vyšší apod.)
  • Přehled v oblasti datacentrových technologií
  • Certifikace CISSP nebo obdobná
  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností
  • Orientace v oblastech technologií s důrazem na oblast bezpečnosti:
  • multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows)

  • kryptografie
  • aplikační bezpečnost
  • Znalost skriptovacích jazyků a/nebo automatizačních platforem (Python, Ansible, …)

Zkušenosti na obdobné pozici – min.3 roky

Český jazyk nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Oceníme:

  • Zákaznický přístup, profesionální vystupování
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Angličtina - min úroveň B1

Co Vám nabídneme:

  • Jednou za rok bonus
  • Podporu zdraví: nadstandardní zdravotní péče
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně
  • Certifikace a školení
  • Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí

Posuneme Vás dál a ještě Vás to bude s námi bavit :-)

Společnost
NTT Czech Republic s.r.o.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.