Chcete se posunout ve své kariéře do oblasti Security? Manažer týmu Michal, profesionál v oblasti bezpečnosti, hledá k sobě do týmu zkušeného systémového administrátora, který se chce rozvíjet v oblasti informační bezpečnosti.

Co budete dělat:

  • Podporovat realizaci projektů v oblastech informační bezpečnosti s využitím produktů SIEM, PAM a flow monitoring - vše potřebné vás naučíme
  • Podporovat dodávané systémy
  • Účastnit se jednání se zákazníky
  • Spolupracovat při návrzích řešení s architekty
  • Řešit změnové a servisní požadavky zákazníků

Co byste měl/a umět, mít a znát:

  • Zkušenosti na administrátorské pozici min. 2 roky
  • VŠ technického směru nebo SŠ s relevantní praxí v délce 4 roky
  • Zájem o oblast security (SIEM, PAM, Flow monitoring,CyberArk, IBM QRadar nebo Flowmon)
  • Orientaci na zákazníka, příjemné vystupování
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického jazyka minimálně B2
  • Řidičský průkaz

Technologické znalosti, které se Vám budou hodit:

  • MS Windows server, terminál server, IIS, remote app (MCSA/MCSE: Windows Server certifikace)
  • Linux – základní administrace, schopnost analýzy logů, práce s procesy
  • Skriptování v různých nástrojích / algoritmizace
  • Práce s REST API, znalost XML/JSON
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí (routování, firewally, IPS, infrastrukturní síťové služby DNS, DHCP atp.)
  • Znalosti z oblasti informační bezpečnosti výhodou

Oceníme, když budete týmový hráč, ale budete umět pracovat i samostatně, když budete proaktivní a zeptáte se kolegů, když nebudete něco vědět. Tým funguje na bázi knowledge sharing, tedy sdílíme to, co jsme se naučili na projektech a u zákazníků. Jsme nadšenci do technologií. Obleky do práce nenosíme, ale oceníme když se obléknete profi ke klientovi. V neposlední řadě oceníme smysl pro humor.

Co Vám nabídneme my:

  • Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí
  • Certifikace a školení
  • Variabilní bonus
  • Podporu zdraví: 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěkek na obědy 55 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Náhrada mzdy v plné výši při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně, volitelné semináře a další

Posuneme Vás dál a ještě Vás to bude s námi bavit :-)

Společnost
NTT Czech Republic s.r.o.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NTT Czech Republic s.r.o., Kateřina Harmaňošová