NTT Czech Republic
Jsme přední globální systémový integrátor a poskytovatel řízených služeb. Zaměstnáváme 40 000 lidí ve více než 70 zemích. Pyšníme se oceněním Global Top Employer, které jsme získali hlavně za investování do vzdělávání a rozvoje našich lidí. Další informace na www.hello.global.ntt.

Business Development Manager - DATA CENTRE

Hledáme novou posilu do týmu na pozici Business Development Manager - DATA CENTRE.

Náplň práce:

  • Prodej a rozvoj prodeje v oblasti datových center ve spolupráci s obchodním týmem
  • Interní adopce a rozvoj znalostí v oblasti datových center
  • Definice market targetu pro prodej a rozvoj datových center
  • Podpora zákazníků v efektivním využívání datových center včetně jejich adopce v organizaci

Požadované znalosti:

  • Znalosti a zkušenosti s rozvojem datových center
  • Znalost IT prostředí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prezentační a vyjednávací dovednosti

Co nabízíme:

  • Inspirativní & mezinárodní prostředí
  • Skvělý & nápomocný tým
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Využití anglického jazyka
  • 5 týdnů dovolené & 3 sick days za rok
  • Nadstandardní lékařská péče od soukromé kliniky
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění
  • Náhrada mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok
  • Ke kávě máme pravidelné ovocné svačiny & jednou za měsíc se sejdeme na firemní snídani

Společnost
NTT Czech Republic s.r.o.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel