Pokud by Vám někdo řekl, že můžete přispět k zastavení šíření závažných onemocnění, včetně koronaviru, jaká by byla Vaše reakce?
Ve společnosti Novavax CZ se do tohoto boje pouštíme pomocí výroby vakcín - skrze nejmodernější technologie a ve spolupráci s opravdovými špičkami v oboru. Do našeho týmu ale stále potřebujeme doplnit další důležité kolegy. Přidáte se?

QUALITY VALIDATION SYSTEMS SPECIALIST (farmaceutická výroba)

Do oddělení Quality Assurance hledáme zkušené validační specialisty:

Náplň práce:

  • Definovat validační / kvalifikační strategie
  • Zajistit shodu s požadavky GMP, SÚKL, WHO
  • Tvorba validační dokumentace (specifikace, odhady rizika, plány, validační protokoly, zprávy atd.) a její archivace
  • Koordinace a provádění validačních aktivit v rámci závodu
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci oddělení kvality i napříč celým závodem
  • Tvorba SOP z oblasti validací
  • Vyhodnocování změnových řízení, odchylek a CAPA z pohledu validací / kvalifikací

Požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, chemické inženýrství, biotechnologii či farmacii apod.
  • Praktické zkušenosti z oblasti kvality a validací ideálně ve farmaceutické výrobě cca 3 roky a více
  • Uvítáme zkušenost s validací počítačových systémů, eDMS
  • Znalost GMP požadavků
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Všem našim zaměstnancům nabízíme:

  • Zodpovědnou a rozmanitou práci moderním biotechnologickém závodě na výrobu vakcín nové generace
  • Motivující finanční podmínky
  • Kolektiv zkušených kolegů
  • Příspěvek na dopravu do nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
  • Zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel)
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-dny
  • Firemní vzdělávání
  • Fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny
  • Příspěvek na Multisport kartu

Termín nástupu dle domluvy.

Těšíme se na Vaši reakci a případné osobní setkání s Vámi.

Máte pocit, že tato pozice není úplně pro Vás, ale chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na naše webové stránky www.novavax.cz s nabídkou aktuálně volných pracovních pozic, které pravidelně aktualizujeme!

Společnost
NOVAVAX CZ a.s.
Adresa
Bohumil 138, Jevany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Farmacie, Project Manager, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí/manažer laboratoře, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel