Společnost NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče, člen mezinárodní skupiny NORMA GROUP (https://www.normagroup.com/cz/home), je významný výrobce spojovacích komponentů se sídlem v Hustopečích.

Obsluha výrobní linky - náborový příspěvek 30 000 Kč!

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky

Požadavky:

  • chuť do práce

Proč si vybrat NORMu?

  • 13. plat
  • docházkový bonus 1 300 Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
  • příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč/ročně
  • očkování proti chřipce
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy
  • odměny za doporučení zaměstnance
  • narozeninové obědy
  • poukázky na praní
  • měsíční odměny
  • nadstandardně placené přesčasy a víkendy
  • iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Těšíme se na Vás!

Společnost
NORMA Czech, s.r.o.
Adresa
Havlíčkova 1375/28, Hustopeče
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Auto - moto, Mechanik, Technik, Dělník, Operátor CNC strojů, Servisní technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.