#We are NOARK.
Vyrábíme a prodáváme elektrotechnické přístroje a komponenty. Nejsme žádný velký korporát a možná jste o nás nikdy neslyšeli – pojďte nám pomoct to změnit! Momentálně hledáme posilu našeho marketingového týmu:

Off-line Markeťák (grafik,event. koordinátor)

Off-line Markeťáka (grafik, event. koordinátor)

 

Přiblížíme ti trošku tvou náplň práce:

Tvé místo bude v marketingovém oddělení, které se skládá ještě z dalších 6 parťáků. Každý den bude trochu jiný. Občas bude čas si vychutnat ranní kávu, ale budou i dny, kdy bude tvé ráno v jednom kole. Ničeho se ale neboj, poklidných kávových rán je více, a hlavně tu máš další kolegy, kteří ti rádi pomůžou. Staneš se pravou rukou marketingového manažera, který se na tebe potřebuje spolehnout. Dále budeš spolupracovat i s ostatními odděleními, takže si buď jist, že poznáš a zapadneš do kolektivu velice rychle 😊. Pomoc od tebe bude potřebovat naše Verča z oddělení Exportu při přípravě a odesílání marketingových předmětů do zahraničí nebo při tvorbě grafických materiálů. Také HR oddělení při organizaci firemních akcí, anebo naši fajnoví produkťáci s uváděním nových výrobků na trh.

Budeš podporou nejen českému regionu, ale také našim zahraničním pobočkám, především při přípravě reklamních předmětů, věrnostních akcí, katalogů a brandingu jednotlivých poboček. Proto je u nás angličtina opravdu důležitá a pro tebe to může být dobrá škola 😊.

Skoro každý měsíc také organizujeme nebo se účastníme nějakého eventu/veletrhu/semináře, tvým úkolem bude zajistit agendu akce, rozeslat pozvánky, komunikovat s klienty a samozřejmě pracovat s budgetem. Nikdy na to nebudeš sám, ale na druhou stranu budeš mít při organizaci volnou ruku.

V dnešní uspěchané době je důležité nezaspat, takže jednou za čas prozkoumáš naší konkurenci, abychom drželi krok.

Z velké části budeš také komunikovat a spolupracovat s reklamními agenturami a externími dodavateli.

Samozřejmě tě nemine práce v grafických programech jako jsou Photoshop, Illustrator a InDesign.

Práce je to opravdu různorodá, proto tady nudu nečekej 😊.

 

Svému týmu můžeš pomoci pokud:

- Už máš zkušenost s marketingem – hledáme už samostatnou jednotku do týmu. Samozřejmě je stále, co se učit, ale potřebujeme někoho, kdo už o marketingu něco ví 😊.

- Kromě výborné znalosti českého jazyka také ovládáš angličtinu, emailová i telefonická komunikace se zahraničím je u nás na denní bázi.

- Být kreativní a studnou nových nápadů tvoji kolegové v týmu jedině ocení.

 

Na oplátku ti nabízíme:

- Skvělé kolegy, se kterými je radost pracovat i trávit čas mimo kancelář.

- Rodinné pracovní prostředí, prostě práci, do které budeš chodit rád/a.

- Prostor pro profesní i osobní rozvoj dle vlastního výběru.

- A taky spoustu zajímavých benefitů: 5 týdnů dovolené, Home office, firemní notebook a mobilní telefon, stravenky, Multisport kartu, Benefitní kartu, příspěvek na dopravu, roční bonusy, drobné občerstvení v kanceláři, teambuildingy a vánoční večírky, firemní vzdělávání (jazykové kurzy) a hlavně hodně srandy 😊.

 

Tuto pozici hledáme za naši Barču, která bude mít teď hlavní roli maminky.

Informace o pozici

Společnost
NOARK Electric Europe s.r.o.
Adresa
Sezemická 2757/2, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NOARK Electric Europe s.r.o., Helena Temrová