Žádné prázdné sliby.

Hlavním benefitem je práce, do které budete chodit rádi.

To je práce v Noarku.

Společnost Noark nabízí skutečné benefity, jako je prostor pro seberealizaci a téměř rodinná firemní kultura.

To jsou věci, které člověk u nás skutečně pocítí každý den.

Pokud Vás láka technicky zaměřený obchod, vyznáte se v průmyslových aplikacích a chcete se podílet na rozvoji značky předního světového výrobce produktů nízkého napětí, pak hledáme právě VÁS na pozici:

Sales Business Developer průmyslových aplikací NN

Zahálet u nás nebudete. Čeká Vás region celé České republiky, ve kterém budete podporovat stávající zákazníky v průmyslových aplikacích NN (různé segmenty). Dále budete vyhledávat nové zákazníky a obchodní příležitosti a celkově navazovat a udržovat trvalý a dlouhodobý kontakt s našimi klienty podle vzoru našeho sloganu: „Definice spolehlivosti“. Ve spolupráci s produktových oddělením připravíte podle zákaznických požadavků projekty pro průmyslové aplikace a poskytnete odborné poradenství na nových řešeních.

Vše co potřebujete je mít obchodního ducha s technickým backgroundem, chuť plnit obchodní plány, vystudovanou VŠ elektrotechnického nebo strojního směru (obor slaboproudá elektrotechnika výhodou) nebo SŠ technického směru s praxí s NN produkty. Praxe na obdobné pozici je nutností, neboť průmyslové aplikace nejsou FMCG. Věříme, že skvělé komunikační a argumentační dovednosti, diplomatické vystupování, komunikativní angličtina a týmový duch jsou pro Vás, stejně jako pro nás, samozřejmostí. Ochota cestovat a být aktivní řidič jsou jasná věc.

Tomu pravému/Té pravé otevíráme dveře a nabízíme:

· Přívětivou firemní kulturu, lidský přístup, skvělý tým (a to opravdu bez nadsázky).

· Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace v menší společnosti s mezinárodním zázemím a působením (žádné korporátní prostředí.)

· Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti, prostor pro vlastní inovace a nápady.

· Odpovídající finanční hodnocení skládající se z fixní a pohyblivé složky mzdy.

· 5 týdnů dovolené, stravenky, roční bonusy, cafeteria systém, MultiSporta karta, slevy na firemní produkty a slevy třetích stran, občerstvení na pracovišti, home office, vzdělávání, firemní akce, teambuildingy.

· Sídlíme na Praha 9 v Horních Počernicích, ale netrváme na dojíždění do kanceláře.

V případě, že Vás pozice u naší společnosti zaujala, zašlete nám prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce pomocí odpovědního tlačítka. Dodatečné informace o naší společnosti je možno nalézt na www.noark-electric.cz.

Těšíme se na Vás!


Informace o pozici

Společnost
NOARK Electric Europe s.r.o.
Adresa
Sezemická 2757/2, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel