„Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi“

Správce pojistného kmene pro Olomoucký kraj

Náplň práce:

Zajišťovaní péče o stávající klientský kmen
Vyřizování domluvených schůzek naším call centrem
Řešení servisních požadavků klientů
Rozšiřování obchodních možností společnosti

Nabízíme:

Provizní systém bez stropu, který by omezoval Váš příjem
Propracovaný systém odborného zaškolení
Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
Vedení a podporu zkušeného manažera (nejen po dobu adaptace)
Bonusový program, motivační benefity
Otevřenou cestu ke kariéře

Očekáváme:

Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví minimálně 2 roky
Profesionální vystupování, spolehlivost a chuť učit se novým věcem, aktivní a pozitivní přístup
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Čistý trestní rejstřík

Společnost
NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost, Markéta Heglasová