„Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi“

Správce pojistného kmene pro Liberecký kraj

Náplň práce:

Zajišťovaní péče o stávající klientský kmen
Vyřizování domluvených schůzek naším call centrem

Řešení servisních požadavků klientů

Rozšiřování obchodních možností společnosti

Nabízíme:

Provizní systém bez stropu, který by omezoval Vaši práci
Propracovaný systém odborného zaškolení

Volnou ruku, home office – řídíte si svůj pracovní čas i aktivity

Vedení a podporu zkušeného manažera (nejen po dobu adaptace)

Bonusový program, motivační benefity

Otevřenou cestu ke kariéře

Očekáváme:

Komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Řidičský průkaz sk. B

Středoškolské vzdělání s maturitou

Příjemné vystupování

Čistý trestní rejstřík

Společnost
NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost, Hana Průšová