Co vás čeká?

  • Zodpovědnost za příjem a zaskladnění materiálu
  • Práce v systému skladové evidence
  • Vychystávání materiálu a zásobování výrobních pracovišť
  • Expedice výrobků
  • Práce v souladu s našimi interními procesy a postupy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Ideálně dva roky praxe ve skladovém hospodářství
  • Zkušenost s řízením motorových vozíků (třídy I., druh A, B, D, E, W1)
  • Zodpovědný přístup k práci se smyslem pro pořádek a dodržování zásad BOZP a PO
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní a silné dánské strojírenské společnosti se stoletou historií
  • pěkné pracovní prostředí nového výrobního závodu v Olomouci
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • strukturované mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi
  • uváděná mzda nezahrnuje příplatek za případnou práci přesčas
  • nadstandartní příplatek za práci v odpolední směně
  • nadstandartní příplatek za práci v noci
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • příspěvek na stravu ve vlastním stravovacím zařízení
  • 5 týdnů dovolené a benefity při životních a pracovních příležitostech
  • propracovaný systém zaškolení
  • možnost práce přesčas

Společnost
Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.
Adresa
Na Statkách 638/3, Olomouc – Slavonín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 31 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Renata Synková
+420 735 175 260