Náplň práce:

· komplexní zpracovávání mzdového účetnictví přidělené části zaměstnanců, včetně mzdové uzávěrky, výplaty mezd a ročního zúčtování daně z příjmu;

· administrativní zpracování personální agendy přidělené části zaměstnanců (bonusy, kompletace a aktualizace osobního spisu, zvedení a evidence povinných a periodických školení zaměstnanců, vedení a evidence o lékařských prohlídkách zaměstnanců);

· sledování vývoje mzdové, daňové, pracovně právní a personální legislativy.

Požadujeme:

· USO/VŠ vzdělání – ideálně ekonomický obor;

· odbornou praxi v oblasti práce mzdové účetní minimálně 5 roků;

· znalost a orientaci ve mzdovém výkaznictví, včetně výborné znalosti pracovně právní legislativy;

· znalost práce s PC, MS Office, znalost SW VEMA výhodou;

· řidičské oprávnění pro skupinu B – aktivní řidič/ka;

· komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti, iniciativu a pracovní nasazení, pozitivní a aktivní přístup, nárazově časovou flexibilitu;

· příjemný vzhled a vystupování, vstřícnost, odolnost vůči stresu a zátěži, ochotu učit se, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

· stabilní pracovní pozici s potenciálem profesního růstu;
· pracovní poměr na plný pracovní úvazek, místo výkonu práce Šumperk;
· odpovídající mzdové ohodnocení;
· možnost kontinuálního vzdělávání;
· nástup ihned, případně dohodou;

Firemní benefity:

týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, karta benefitů – sleva u vybraných obchodníků, asistenční služba – ELA (poradenství v oblasti právní, finanční, psychologické a zdravého životního stylu), nekuřácké prostředí.

Společnost
Nemocnice Šumperk a.s.
Adresa
Nerudova 640/41, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nemocnice Šumperk a.s., Ing. Mgr. Renata Kleštincová
+420 607 925 724
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.