Firma NCH Czechoslovakia je dceřinou společností jednoho z největších světových koncernů pro přímý technický prodej NCH Corporation založeného v roce 1919. Divize Kernite - Lubricants nabízí svým zákazníkům širokou škálu speciálních maziv a aditiv. Výrobky divize Kernite - Lubricants optimalizují náklady a prodlužují životnost výrobních zařízení, strojů a automobilů.

Obchodně technický zástupce/kyně za 35tisíc

rozšiřujeme náš pracovní tým

v regionu Písek - Tábor - Strakonice - Pelhřimov

Nabízíme

- fix 35 000 Kč měsíčně + provize z prodeje
- výhradní zastoupení v regionu
- iPad včetně hrazených datových služeb
- zázemí a perspektivu silné společnosti s vlastními výrobními závody
- flexibilní pracovní dobu a časovou nezávislost

Požadujeme

- bydliště přímo v Písku nebo Táboře
- osobní automobil
- dynamickou osobnost s touhou po úspěchu
- nástup ihned

Náplň práce

- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- prezentace, školení, konzultace a návrhy technického řešení
- zavádění nových výrobků na trh

Společnost
NCH Corporation
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Nákup, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

NCH Corporation, Denisa Najmanová