Hledáme novou posilu do marketingového týmu Národní Pokladnice. Pomozte plnit sběratelské sny našich zákazníků i ty svoje, přidejte se k nám!

Co budete dělat?

  • Dostanete do péče vlastní numismatické portfolio, o které se budete starat a hýčkat ho k dokonalosti
  • Vymýšlet nové strategie, komunikační cesty a řešení jak zaujmout zákazníka
  • Sledovat nové trendy, technologie a hlídat konkurenci
  • Budete pracovat s vlastním rozpočtem
  • Realizovat online i offline kampaně, které budete sami vyhodnocovat
  • Komunikovat s dodavateli, partnery, agenturami, grafiky a dalšími lidmi, kteří Vám pomohou dělat Vaší práci skvěle
  • Spolupracovat s Vašimi milými kolegy napříč celou firemní rodinou

Co už umíte!

  • Máte maturitu, ještě lépe vysokoškolský diplom, úplně nejlépe z marketingu
  • V oblasti marketingu to už trochu znáte – máte aspoň 2 roky zkušeností
  • Termíny jako DM, COGS nebo Product Concept Vám nejsou úplně cizí
  • Angličtina je vaše kamarádka, umíte si s ní psát i plynule povídat
  • V MS Office jste jako doma, tykáte-li si se SAP, máte bod navíc!
  • Jste tak trochu kreativec - vizionář a tak trochu analytik (z tabulky Vám opar nevyskočí)
  • Umíte diskutovat s kolegy, baví Vás to a většinou se doberete k WOW řešení!
  • Na určování priorit a plánování strategií máte šestý smysl
  • Baví Vás se učit, zdokonalovat, naslouchat a pak to všechno použít pro sebe a tým

Co za to dostanete?

  • Samozřejmě plat, hezký plat!
  • Příležitost k tomu získat super schopnosti - zdokonalíte si angličtinu, komunikační schopnosti, získáte spoustu marketingových zkušeností a naučíte se mnoho o historii a numismatice
  • Benefity! Flexi pass poukázky, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif, firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Krásné kanceláře s terasou, relaxační místností v srdci oblíbeného Karlína
  • Neomezený přísun kofeinu a jiných nápojů
  • Opravdu skvělé kolegy, kteří Vám se vším pomohou, a je s nimi legrace

A to nejdůležitější – jak na to?

  • Jednoduše! Pošlete nám svůj životopis v češtině a angličtině. A také pár řádek o sobě a tom, proč právě Vy chcete být novou posilou našeho týmu

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Národní Pokladnice s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu

Společnost
Národní Pokladnice s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Direct Marketing, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní Pokladnice s.r.o., David Komín
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.