NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj. Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přináší tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým činnostem.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ STRATEGIE INFRASTRUKTURY

Hledáme posilu našeho týmu. Jste-li odborník a fanda moderních ICT technologií, pátráme právě po Vás!

Co Vás čeká:

  • Stanovení a rozvoj strategií a architektur telekomunikačních systémů
  • Organizace a koordinace práce v rámci organizační a projektové struktury
  • Motivace a rozvoj zaměstnanců
  • Zavádění nových technologických postupů
  • Jednání s dodavateli a uživateli
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Jaké znalosti a dovednosti rozhodně oceníme:

  • VŠ technického zaměření s minimálně 10 letou praxí v oboru
  • Odpovídající manažerské zkušenosti alespoň 5 let
  • Výborný přehled o globálních ICT trendech a strategiích
  • Znalost provozu telekomunikačních systémů
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Pokročilá znalost MS Office (včetně Visio a Project)
  • Uživatelská znalost kolaboračních nástrojů, GIS
  • Znalost prostředí LINUX, programovacích jazyků výhodou
  • Znalost procesů ve státní správě výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme my:

Práci na zajímavých projektech, které jinde nenajdete, bezvadné kolegy a pestrou škálu benefitů :-)

Nástup: dohodou

Společnost
NAKIT, s. p.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NAKIT, s. p., Milada Skalická