NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj. Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přináší tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým činnostem.

OPERÁTOR HELP DESKU

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Operátora Help desku.

Především pátráme po někom, koho baví komunikace s lidmi, má zájem získat nové zkušenosti a hlavně dokáže táhnout za jeden provaz.

Co vás čeká:

  • Pasivní dohled komunikační infrastruktury
  • Příjem incidentů/požadavků, jejich následná analýza a předání odpovídajícímu řešiteli
  • Aktivní komunikace s uživateli
  • Práce ve směnném provozu 24/7 (12-ti hodinové směny)

Co k tomu potřebujete:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe technického směru
  • Znalost používaní MS Office
  • Zkušenosti z Helpdeskového/Servisdeskového provozu vítány
  • Komunikativnost, trpělivost a psychickou odolnost

Co vám můžeme nabídnout

  • Nástup možný ihned
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Sníženou pracovní dobu 35,5 hod týdně
  • Stravenky téměř plně hrazené zaměstnavatelem
  • Sickdays, týden dovolené navíc a další atraktivní benefity
  • Pracoviště je v dobře dostupné části Prahy 3 - Olšanská

Společnost
NAKIT, s. p.
Adresa
Olšanská 1951/4, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NAKIT, s. p., Milada Skalická