NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj. Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přináší tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým činnostem.

Asistent/ka

Pokud hledáte zodpovědnou, dynamickou práci v prostředí, kde se stále něco zajímavého děje, je tato pozice přesně po Vás!

Pro naši společnost hledáme vhodné kolegy/ně - administrativní podporu při zajištění plynulého fungování společnosti. Mezi stěžejní činnosti této pozice patří zajištění administrativy, vyřizování korespondence, sjednávání schůzek s obchodními partnery, reporting.

Co vás čeká:

  • běžná administrativa, vítaná je zkušenost s vedením spisové služby a datovými schránkami
  • evidence a vytváření dokumentů
  • spolupráce s kolegy na aktuálních úkolech
  • reporting

Co je třeba umět, mít a znát:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrou znalost českého jazyka a gramatiky
  • aktivní a samostatný přístup k zadaným úkolům
  • výborné organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
  • pečlivost, preciznost a ochotu nést odpovědnost za výsledek
  • nadstandardní uživatelskou znalost práce s PC – MS Office 365 – bude testováno
  • znalost SAP výhodou nikoli podmínkou
  • časovou flexibilitu
  • reprezentativní vystupování

Co vám můžeme nabídnout:

  • nástup dohodou
  • pracovní uplatnění, které Vás určitě bude bavit
  • školení, další vzdělávání a rozvoj
  • pěkné, moderní pracoviště v dobře dostupné části Prahy 10
  • řadu zajímavých benefitů (téměř plně hrazené stravenky, flexibilní pracovní dobu, sick days, zasloužený odpočinek na dovolené-25 dní atp.)

Společnost
NAKIT, s. p.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Asistentka, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NAKIT, s. p., Pavel Šteňko