NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj. Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přináší tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým činnostem.

C# .NET DEVELOPER Senior

Jste analytický typ člověka? Baví Vás algoritmy, logické úlohy, máte vlastní názor a potřebujete profesní seberealizaci? Hledáme zkušeného vývojáře pro speciální jedinečné projekty. Jedním z nich je aktivní vývoj elektronické identity občanů.

Co Vás čeká:

  • Odpovídá za vývoj jemu přidělených komponent vývojových prací, v požadovaných termínech a kvalitě
  • Podílí se na revizi analytických materiálů.
  • Analyzuje a opravuje hlášené problémy v rámci vývojových částí SW řešení.
  • Komunikuje s týmem analytiků a testerů.
  • Připravuje vývojářskou dokumentaci.
  • Podílí se na zaučení juniorských pozic.

Co je nutné znát, vědět, mít:

  • Výbornou znalost C# a .NET s profesionální zkušeností alespoň 5 let.
  • Algoritmizační schopnosti.
  • Pokročilou znalost relačních databázových technologií.
  • Schopnost samostatného logického myšlení.
  • Ochotu učit se nové technologie.
  • Čtení a porozumění UML.
  • Zkušenost s SVC nástroji.

Výhodou je:

  • Zkušenost i s jinými programovacími jazyky, ideálně Java.
  • Zkušenost s open-source systémy a linuxovou infrastrukturou.
  • Zkušenost s build continuos nástroji.
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace.

Nabízíme Vám seberealizaci při práci, která Vás rozhodně posune dál, další rozšiřování znalostí a prohlubování kvalifikace, atraktivní ohodnocení a benefity i klidné, příjemné pracovní prostředí v dobře dostupné části Prahy 10 - Kodaňská.

Nastoupit můžete ihned nebo dohodou.

Společnost
NAKIT, s. p.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NAKIT, s. p., Milada Skalická