Nagel-Group – Connecting the world of food®

Nagel-Group je německá rodinná firma s mezinárodním přesahem podnikající již od roku 1935 v oboru logistiky potravin. Společnost dlouhodobě patří mezi přední evropské společnosti ve svém oboru a zároveň je jedničkou na německém trhu. V České republice poskytuje své služby od roku 1999, a to prostřednictvím své dceřiné společnosti Nagel Česko s.r.o., v Říčanech u Prahy a v Hněvotíně u Olomouce.

V současné době hledáme vhodné kandidátky / kandidáty na pozici:

Dispečer vnitrostátních přeprav – JUNIOR

Mezinárodní německá stabilní společnost, která se zabývá skladováním a rozvozem potravin hledá do svého týmu na pobočku v Jažlovicích kolegu na pozici dispečer vnitrostátních přeprav – Junior s nástupem možným ihned. Práce je v 3 směnném provozu a je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru v logistice.

Náplň práce:

- Koordinace, organizace a plánování tras rozvozů a svozů jak na vlastní vozy, tak i na externí dopravce

- Zodpovědnost za správná data v systému v rámci jím vytvořených přeprav

- Zodpovědnost za nákup dopravních kapacit

- Dohled na dodržování termínů nakládek a vykládek

- Komunikace s dopravci a řidiči

- Komunikace s klienty

- Komunikace se skladem, určování priority nakládky/vykládky

- Úzká spolupráce s interními odděleními - hlavně zákaznickým servisem

- Týmová spolupráce a spoluzodpovědnost za výsledky oddělení

- Práce na PC

Požadujeme:

- Předchozí praxe výhodou

- Analytické a logické myšlení

- Znalost předpisů vztahujících se k práci řidiči

- Zájem o logistiku a chuť učit se novým věcem

- Dobré komunikační schopnosti, samostatnost a odolnost vůči stresu, flexibilita

- Smysl pro zodpovědnost, důslednost při práci

- Motivovanost k vyšším výkonům, tah na branku, spolehlivost, cílevědomost

Nabízíme:

- Motivující platové ohodnocení

- Proplacení přesčasů

- Benefity: dovolená 5 týdnů, stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní akce

- Práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou

- Profesní i osobní rozvoj a růst

- Zázemí a jistotu zavedené společnosti

- Skvělý kolektiv

Společnost
Nagel Česko s.r.o.
Adresa
Zděbradská 68, Říčany – Jažlovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nagel Česko s.r.o., Petra Klímová