Náplň práce:

- Finanční analýza úvěrových klientů
- Příprava úvěrových návrhů
- Komunikace s obchodníky, risk managementem a klienty
- Příprava podkladů pro oddělení úvěrové dokumentace
- Průběžná kontrola bonity klienta a kontrola veškerých změn
- Pravidelný reporting, evidence a výkaznictví úvěrů

Požadujeme:

- VŠ ekonomického směru a praxi z podobné pozice nebo risk managementu
- Znalost firemních výkazů a finanční analýzy
- Výborné komunikační dovednosti
- Loajální, spolehlivou a pečlivou osobnost
- Samostatnost, proaktivitu, týmovost
- Znalost MS Office
- Proaktivní přístup

Nabízíme:

- Pevné a přátelské zázemí stabilní finanční společnosti
- Práce v centru Prahy
- Vysoce motivující platové ohodnocení, mobil a notebook
- Možnosti osobního i profesního rozvoje

Společnost
Moravský Peněžní Ústav
Adresa
Senovážné náměstí 1588/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Finanční analytik, Risk Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel