Pro našeho klienta, významnou společnost, která se zabývá zpracováním ropy a výrobou, distribucí a prodejem pohonných hmot a petrochemických produktů, hledáme vhodné kandidáty na výše zmíněnou pozici.

Náplň práce:

· Řídit tým IT specialistů podporujících a rozvíjejících ERP systémy Benziny na platformě SAP Retail na HANA

· Koordinovat rozsáhlé změnové aktivity související s nasazením nových/úpravou stávajících IT systémů v oblasti Retailu

· Samostatně řídit změnové aktivity (produktové, procesní, technologické), vč. složitých koordinací v rámci projektů v oblasti retailu

· Řídit a monitorovat end2end proces změnového požadavku pro oblast platformy SAP Retail

· Dohlížet a monitorovat bezproblémový provoz klíčových ERP systémů v oblasti SAP Retail

· Podporovat testování a zaškolení klíčových uživatelů

Požadavky:

· SAP Retail, ideálně na HANA

· Architektura SAP Retail, interface

· Detailní orientace v SAP Retail

· MS Office

· Procesní a business analýza výhodou

· Leadership – schopnost řídit tým SAP expertů v oblasti retailu

· Schopnost analytického myšlení

· Schopnost komunikace s interním zákazníkem

· Schopnost komunikace s externími dodavateli

Benefity:

· Zajímavá pracovní příležitost v mezinárodní skupině

· Příležitost účastnit se různorodých projektů

· Možnost osobního i profesního růstu v mezinárodní skupině

· Široký balíček zaměstnaneckých benefitů - 13.plat, roční odměny, příspěvky na různá pojištění, dětské rekreace, slevu na pohonné hmoty a mnoho dalšího

Nástup: duben 2020 nebo dohodou

Společnost
Moore Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant, Lektor/instruktor, Project Manager, IT ředitel/manažer, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Moore Czech Republic s.r.o., Lucie Krejčová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.