Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která se zabývá zpracováním ropy a výrobou, distribucí a prodejem pohonných hmot a petrochemických produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialisty pro velkoobchod a logistiku.

Náplň práce:

Celková odpovědnost za podporu a rozvoj svěřených IT systémů.
Analýza uživatelských požadavků, příprava zadaní pro externí dodavatele.
Účast na projektových týmech, podpora realizace rozvojových IT projektů.
Zajišťování 2. úrovně podpory IT systémů.
Koordinace externí 3. úrovně podpory IT systémů.
Vytváření koncepce rozvoje za danou část IT architektury.
Příprava metodik, manuálů a další podpůrné dokumentace.
Dohled nad dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti.
Metodická podpora klíčových uživatelů.
Školení koncových uživatelů.

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

- SŠ/VŠ, obor systémové inženýrství, informatika nebo podobný výhodou
- Zkušenosti s IT systémy v oblasti logistiky
- Znalost ERP IT řešení je výhodou
- Základní zkušenost s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů
- Průřezovou orientaci v IT problematice
- Základní zkušenost s programováním
- Praxe v rafinérském nebo petrochemického sektoru je výhodou
- Zkušenosti s analýzou business procesů (mapování procesů, získávání požadavků v rámci workshopu)
- Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje
- Vynikající komunikační dovednosti
- Znalost mluveného i psaného českého a anglického jazyka
- Řidičské oprávnění sk. B

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

- Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
- Příležitost účastnit se zajímavých projektů
- Možnost osobního i profesního růstu
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (fin. odměny, 13.plat, příspěvek na pohonné hmoty, rekreaci a mnoho dalších)

Lokalita: Litvínov

Nástup: dohodou, ihned

Společnost
Moore Czech Republic s.r.o.
Address
Litvínov
Required education: College
Required languages: Czech (Advanced), English (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Car for private purposes, Cell phone, Notebook, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace
Listed in: Chemical industry, IS/IT: System and HW administration, IS/IT: Application and system development, Application SW administrator, ERP Specialist, IS Support, HW system architect
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Moore Czech Republic s.r.o., Lucie Krejčová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.