Jsme nejlepší v tom, co děláme a společně s námi rostou naši silní lídři.

Zjisti jak silný lídr, jsi ty! Pomoz nám hledat nová řešení a inovativní přístupy.

Zapoj se do programu a aktivně se podílej na růstu společnosti Mondi.

Nabízíme ti jedinečný Trainee program

Dispečer operativního řízení provozu – Směnový technik

Co vás čeká

  • zodpovědnost za zajištění bezpečného a ekonomického provozu
  • zajištění dodržování výrobních plánů na provozech
  • včasné reakce na provedení nápravných opatření k odstranění nedostatků a odchylek od standardní kvality a výkonů
  • vedení dokumentace o průběhu směny
  • kontrolní činnost na výrobních celcích osobně i pomocí PC sítě
  • rozhodování o provozu nebo odstavení jednotlivých výrobních celků při nutnosti regulace z titulu nedostatku energií (voda, vzduch, pára, elektřina)
  • stanovení priorit v odstraňování technických závad
  • informování vedení společnosti a služby jednotlivých linek v případě nestandardních situací
  • zajištění dopravy zaměstnanců prostřednictvím firemní autodopravy v případě provozních služeb
  • spolupráce na odstranění poruch technologických zařízení z hlediska priorit společně s technikem směnové

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ s maturitou technický směr
  • zkušenosti v technickém oboru 5 let
  • základní přehled o souvislostech výrobního procesu
  • logické uvažování
  • samostatnost
  • schopnost rozhodovat se v kritických situacích
  • zvládání krizových situací
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • AJ výhodou
  • časová flexibilita
  • ochota pracovat na 12hod. směny

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,– Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,– Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

Společnost
Mondi Štětí a.s.
Adresa
Litoměřická 272, Štětí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Výroba a průmysl, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel