Jsme součástí skupiny Komerční banky, a.s. a hledáme nové kolegy/-ně pro dlouhodobou spolupráci. Podívejte se na hodnocení naší společnosti na Atmoskop.cz!

Bankovní poradce (Kralupy/Slaný/Louny)

Jsme stavební spořitelna Komerční banky, která se zaměřuje na financování bydlení. Svým poradcům nabízíme stabilní zázemí. Neseďte za přepážkou od-do za podprůměrný plat, pojďte být svým pánem, za stejnou snahu můžete mít lepší příjmy a více volna. Klienty máme!

My vás vše naučíme a na podstatné připravíme. Stanete se certifikovaným odborníkem a to na naše náklady.

Náplň práce:

V prvních měsících si budete rozšiřovat vědomosti v oblasti financí a s vaším manažerem se pomalu pustíte do samotné práce poradce.

- budete přijímat naše klienty a řešit s nimi jejich finanční potřeby a aktivně je seznamovat s našimi produkty

- pomáhat klientům v orientaci na finančním trhu a být spolehlivou oporou v otázkách financování jejich bydlení od A do Z

- zajišťovat, aby vždy klient chodil z pobočky/schůzky pozitivně naladěn a měl všechny potřebné informace, kterým bude důvěřovat

- zapojovat se do motivačních akcí, vzdělávat se na seminářích

Naše požadavky na kandidáta:

Dle nařízení ČNB musí mít finanční poradci min. maturitní vysvědčení či tříletou praxi v oboru.

- maturita nebo praxe

- výborné vyjadřovací schopnosti a být otevřen/a komunikaci s lidmi

- zajímá vás oblast financí a záleží vám na vašem výkonu

- je vám příjemné být pro klienty ta správná a důležitá osoba, na kterou se v oblasti financí můžou obrátit třeba i po celý život

Nabízíme Vám:

Kariérní postup není u nás jen odrážka v inzerátu. Většina našich manažerů je obsazena interními lidmi, kteří do pozice vyrostli.

- finanční ohodnocení dle vašeho výkonu, které není nijak zastropováno (v prvních měsících od nás můžete dostat náborový příspěvek)

- po zapracování flexibilní pracovní dobu

- s klienty se můžete potkávat v našich kancelářích (Kralupy, Slaný, Louny, Mělník a Neratovice), kde najdete veškeré potřebné vybavení, působit ale můžete i z kavárny či domova

- nadstandartní školení a zajímavé semináře s hosty jako (Ludwig, Mühlfeit a další)

- podporu vašeho manažera nejen v začátcích vaší kariéry – nejsme korporátní spol.

Zaujala vás pracovní nabídka pro Modrou pyramidu a chcete se s námi setkat?
U výběrového řízení vás rád přivítá oblastní ředitel Jirka. Budu se těšit.

Společnost
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Adresa
Kralupy nad Vltavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Finanční poradce, Pojišťovací poradce, Bankovní specialista, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., JIří Suchopár
U tanku 89, 27601 Mělník, Česká republika
+420 736 648 747