Jsme inženýrská společnost, zabývající se vývojem a výrobou specializované chladicí a klimatizační techniky šetrné k životnímu prostředí.

Technologie použitá a integrovaná společností MIRAI INTEX s inovativními řešeními otevírá nové horizonty v oblasti chlazení a klimatizace, směřující k minimalizaci negativního vlivu člověka na životní prostředí, aby byl tento svět lepším místem k bydlení.

Věříme, že lidský kapitál je naším nejcennějším přínosem. Nabízíme našim zaměstnancům jedinečnou příležitost být aktivní součástí rostoucí společnosti, nabízející možnost získání jedinečných zkušeností ve velmi zajímavém a inovativním oboru.

Elektroinženýr - programátor mikrokontrolerů

MIRAI INTEX

Náplň práce:

· Vývoj vysokorychlostních měničů, malých PLC a dalších elektronických zařízení

· Programování mikrokontrolerů a dalších vyvíjených zařízení

· Příprava technické dokumentace pro nové stroje a zařízení

· Vývoj výkresů elektrických obvodů a rozvržení el. zařízení

· Návrh schémat zapojení obvodů a jednotlivých kabelů

· Odborné zpracování výrobních podkladů pro zakázky

· Metodická podpora pro technologické operace na výrobcích a kompletační montáži

Požadujeme:

· VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku

· Praxe v oboru na obdobné pozici minimálně 5 let

· Schopnost práce se SW: Altium designer, MatLab Simulink, programovací jazyky C/C ++

· Odborné znalosti, analytické schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce

· Zkušenost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

· Angličtina na pokročilé úrovni, ruština je velkou výhodou

Nabízíme:

· Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru

· Prostor pro uplatnění vašich zkušeností a maximální možností seberealizace

· Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru

· Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti

· Příjemný a motivovaný kolektiv

· Velmi dobré finanční ohodnocení

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám Váš aktuální životopis v češtině, angličtině a případně dalším jazyku prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti MIRAI INTEX, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení, dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a nařízení a Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679.

Společnost
MIRAI INTEX s.r.o.
Adresa
Tuřanka 858/98a, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Ruština (Pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektroinženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

MIRAI INTEX s.r.o., Jan Rupp
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.