Jsme inženýrská společnost, zabývající se vývojem a výrobou specializované chladicí a klimatizační techniky šetrné k životnímu prostředí.

Technologie použitá a integrovaná společností MIRAI INTEX s inovativními řešeními otevírá nové horizonty v oblasti chlazení a klimatizace, směřující k minimalizaci negativního vlivu člověka na životní prostředí, aby byl tento svět lepším místem k bydlení.

Věříme, že lidský kapitál je naším nejcennějším přínosem. Nabízíme našim zaměstnancům jedinečnou příležitost být aktivní součástí rostoucí společnosti, nabízející možnost získání jedinečných zkušeností ve velmi zajímavém a inovativním oboru.

SALES MANAGER – ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

Pro náš rostoucí závod v Brně v současné době hledáme talentované a motivované kolegy na pozici:

Náplň práce:

  • Aktivní získávání nových zákazníků v oblasti zdravotnictví, péči o zákazníky a prohlubování spolupráce se stávajícími zákazníky
  • Prezentace produktů, informace o novinkách, poskytování informačního servisu zákazníkům
  • Spolu s technikem návrhy technického řešení
  • Podpora zákazníka při realizaci obchodu a poté v následném servisu
  • Účast na prezentačních akcích, veletrzích
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje, konstrukce a marketingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici - zaměření na medicínskou techniku (nemocnice, krevní banky atd.)
  • Aktivní znalost prostředí zdravotnictví
  • Dobrá znalost AJ, další jazyk výhodou
  • Velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC na úrovni pokročilého uživatele
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru
  • Prostor pro uplatnění vašich zkušeností a maximální možností seberealizace
  • Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru
  • Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti
  • Příjemný a motivovaný kolektiv
  • Velmi dobré finanční ohodnocení

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám Váš aktuální životopis v češtině, angličtině a případně dalším jazyce prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti MIRAI INTEX, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení, dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a nařízení a Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679. U) č. 2016/679.

Společnost
MIRAI INTEX s.r.o.
Adresa
Tuřanka 858/98a, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Product Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel