jsme největší operátor intermodální kontejnerové přepravy v ČR a střední Evropě, pro pražské pracoviště přijímáme nové kolegyně a kolegy:

Back-end vývojář - C# .NET / ASP.NET

Náplň práce:

  • rozvoj interního logistického informačního systému v jazyce C#
  • analýza požadavků, návrh architektury cílového řešení a implementace business logiky
  • vytváření a udržování technické dokumentace

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ (IT zaměření)
  • znalost a zkušenost v oblasti vývoje webových aplikací v ASP.NET
  • znalost vývoje v C#
  • dobrá znalost jazyka SQL
  • znalost Entity Framework
  • dobrá znalost AJ na úrovni běžné komunikace
  • samostatnost, odpovědnost

Výhodou:

  • znalost .NET Core, Web API, WinForms
  • zkušenost s teamovým vývojem (SVN, Git)
  • práce s databází Oracle a PL/SQL
  • HTML, CSS, JS, jQuery

Nabízíme:

  • zázemí silné, stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky ve výši 70,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • závodní stravování
  • po roce zaměstnání 2x ročně finanční bonusy
  • očkování proti chřipce
  • firemní akce
  • slevy na fyzioterapeutické služby
  • podporující kolektiv IT pracovníků
  • mzda 50 000 – 60 000 Kč
  • nástup ihned nebo dohodou

Společnost
METRANS, a.s.
Adresa
Podleská 926/5, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel