největší intermodální dopravní operátor v ČR přijme na terminál v Praze 10 - Uhříněvsi pracovníka na pozici

Programátor webových aplikací

Prac.náplň: vývoj Front-endu webových aplikací.

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ (IT zaměření)
  • znalost HTML5 a CSS3
  • znalost JavaScriptu, jQuery
  • znalost frameworku Bootstrap, jQueryUI
  • Dobrá znalost AJ, NJ výhodou
  • min. 1 rok praxe
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost vysokého pracovního nasazení

Výhodou:

  • orientace v .NET a C# (pouze nahlížení do kódu)
  • zkušenosti s Node.js, D3.js, jQueryMobile, WebSocket
  • zkušenost s teamovým vývojem (SVN, Git)

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci v perspektivním logistickém oboru
  • zázemí stabilní společnosti
  • podporující kolektiv IT pracovníků
  • mzda 35 000 – 45 000 Kč
  • dvakrát ročně finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • závodní stravování
  • nástup ihned nebo dle dohody

Společnost
METRANS, a.s.
Adresa
Podleská 926/5, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel