Společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. je strojírenský závod se 100% zahraniční účastí, zabývající se tvářením kovů za studena, poloohřevu, za tepla a kovoobráběním. Jsme součástí koncernu AAM. Jsme držitelem mezinárodních certifikátů IATF 16949. Dodáváme komponenty především do automobilového průmyslu pro zákazníky jako je Porsche, VW, BMW, Bosch, Magna, Daimler.

Účetní s AJ

Jaká by byla Vaše náplň práce:

  • Samostatné vedení svěřených agend jako faktoring, správa pohledávek, odběratelské faktury a hlášení DPH
  • Provádění finančních analýz a rozborů
  • Evidence a účtování majetku
  • Reporting finančnímu manažerovi

Co byste určitě měli mít:

  • Úplné odborné střední vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Komunikativní znalost AJ - ta je podmínkou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost českých účetních standardů a orientace v daňových zákonech
  • Velmi dobrou znalost MS Office, především Excel
  • Znalost US GAAP - ta by byla výhodou

Co dalšího je dobré vědět:

  • Pracoviště: Oslavany u Brna
  • Nástup: možný ihned
  • Pracovní doba: pevné jádro pracovní doby, zbytek flexibilní
  • Plat: dle zkušeností a interních standardů
  • Zaškolení: provedou zkušené kolegyně a kolegové
  • Pracovní smlouva: na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení
  • Pozice není manažerská :)

Na co se můžete těšit:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Odborná a důležitá práce ve výborném kolektivu
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • 13. a 14. plat (v červnu a prosinci)
  • Roční bonus dle výsledků firmy 0-10%
  • Každoroční navyšování mezd (v roce 2019 o 6%)
  • Školení podle Vašich rozvojových potřeb a preferencí hrazeno firmou
  • Stravenková karta a dotovaná firemní kantýna
  • Čtvrtletně den volna navíc
  • Společenská a sportovní setkání
  • Volňásky na zápasy Komety
  • Výhodné zaměstnanecké tarify u Vodafone
  • Mimořádné odměny za doporučení nového zaměstnance
  • Vánoční balíček a příspěvek na večírek

Pokud Vás pozice zaujala a našli jste se i v požadavcích, už se moc těšíme na Váš životopis!

Společnost
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Adresa
Padochovská 1117/1, Oslavany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Fakturantka, Statistik, Účetní, Specialista pohledávek, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.