Odbor informačních technologií, Mendelova univerzita v Brně

Odbor informačních technologií je univerzitní pracoviště řešící provoz a rozvoj informačních systémů a portálových aplikací. Je nositelem koncepce univerzitní infrastruktury a poskytuje podporu v oblasti IT široké skupině uživatelů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • zajištění podpory na 1. a 2. úrovni pro klíčové a koncové uživatele
  • údržba systému SAP R/3 v modulu lidské zdroje a mzdy (HR)
  • zákaznické nastavení a správa uvedených modulů
  • vytváření testovacích scénářů
  • spolupráce při analýze a přípravě podkladů pro nová řešení v oblasti SAP R/3 s výhledem na upgrade SAP S4 HANA a připojení okolních systémů
  • možnost zaučení v modulu evidence majetku a skladového hospodářství (AM / MM)

Součástí pracovní náplně je také podpora mzdové uzávěrky, načítání srážek za obědy, stravenky, MultiSport karet a dalších benefitů. Dále spolupráce při statistickém výkaznictví REDOP a Trexima, nastavování číselníků, kalendářů a řídících tabulek pro tisk sestav, generování nároků na dovolenou, opravy dat v infotypech a školení kolegů.

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ či VŠ s ekonomickým, technickým či IT zaměřením
  • znalost SAP modulu HR na úrovni customizace, základních HR procesů a organizační struktury
  • znalost AJ na úrovni mírně pokročilý
  • schopnost definovat potřeby uživatele externím konzultantům a programátorům
  • základní orientaci v personálních procesech a mzdové problematice
  • výborné komunikační schopnosti, týmovou spolupráci, prozákaznicky orientovaný přístup

Co ještě oceníme?

  • spolupráci na úpravách reportů v ABAP, sapscrits, smartforms, PDF forms
  • znalost ostatních SAP modulů a cross module rozhraní (FI/SD – prodejní, FI/MM/AM – nákupní doklady)
  • znalost SAP Query nebo jazyka ABAP

Co Vám můžeme nabídnout?

  • moderní pracovní prostředí v kampusu univerzity
  • přátelský kolektiv a odborné zaškolení
  • podporujeme rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • flexibilní pracovní doba
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu (Ticket Restaurant Card/menza)
  • zvýhodněnou MultiSport kartu
  • možnost odborného vzdělávání a rozvoje, zvyšování kvalifikace, kurzy a školení
  • univerzitní mateřská škola
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění po 3 letech trvání pracovního poměru
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí

Předpokládaný nástup: ihned, nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení.

Úvazek: 1,0

Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás pozice a rádi byste se stali členem týmu?

Zašlete přihlášku do 29.1.2022 doloženou:

  • profesním životopisem
  • motivačním dopisem

Jak u nás probíhají výběrová řízení? https://orlz.mendelu.cz/jak-u-nas-probihaji-vyberova-rizeni

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Šenkýřová

Společnost
Mendelova univerzita v Brně
Adresa
Zemědělská 1665/1, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mendelova univerzita v Brně, Mgr. Markéta Šenkýřová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.