Odbor pro podporu tvůrčí činnosti Mendelovy univerzity v Brně hledá Ředitele/Ředitelku.

Pracovní náplň:

  • Řízení a rozvoj Odboru pro podporu tvůrčí činnosti
  • Administrativní, organizační, koordinační a konzultační činnosti na podporu vědy, výzkumu a inovací
  • Vedení agendy absolventů doktorského studia, habilitačních a profesorských řízení
  • Metodické řízení pracovišť univerzity v oblasti vědy a výzkumu a projektové činnosti (agenda tuzemských projektů – TAČR , GAČR, MZe, MŽP, MK a další, zahraniční výzkumné programy a zahraniční projekty – strukturální fondy EU, rámcový program EU pro výzkum a vývoj, EUREKA, ACTION, COST a další)
  • OP Výzkum, vývoj a vzdělávání
  • Příprava a řízení celouniverzitních projektů
  • Metodické řízení v oblasti transferu technologií a duševního vlastnictví

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost jazyka anglického slovem a písmem
  • Aktivní znalost projektového financování z českých a zahraničních zdrojů
  • Mezinárodní certifikace projektového managementu
  • Aktivní znalost strukturálních fondů EU, včetně OP Výzkum, vývoj a vzdělávání
  • Výborná znalost účelových zdrojů financování
  • Organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmů i projektů
  • Orientace v legislativě související s oblastí tvůrčí činnosti výzkumných institucí
  • Všeobecný přehled o správě a řízení vysoké školy a souvisejících činnostech
  • Zkušenosti s koncepční, analytickou a metodickou prací v rámci akademického prostředí

Nabízíme:

  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované Evropskou komisí - HR AWARD
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Práci v týmu aktivních kolegů zaměřených na výsledek
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti

Benefity:

  • Work – life balance
  • Ticket Restaurant® Card
  • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice
  • Vzdělávací akce a workshopy
  • Dotované stravování v menze
  • Mobilní tarif, Notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Přednášky, semináře a kurzy

Předpokládaný nástup: Dle dohody

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, motivačním dopisem a zpracováním návrhu na rozvoj pracoviště, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 25. 2. 2019.

Společnost
Mendelova univerzita v Brně
Adresa
Zemědělská 1665/1, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Dovolená více než 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Věda a výzkum, Vrcholový management, Project Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mendelova univerzita v Brně, Jana Zouharová
+420 545 135 007
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.