Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLY A INTERNÍHO AUDITU:

Pracovní náplň:

  • Zajišťování plánů interního auditu a tematických kontrol
  • Kontrola dodržování obecně závazných právních předpisů
  • Audity na prověření hospodárnosti, účelovosti a efektivnosti při vynakládání veřejných finančních prostředků
  • Poradensko-konzultační činnost pro vedoucí pracovníky v oblasti eliminování ekonomických rizik
  • Vyřizování stížností dle stanovených pravidel

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, ekonomický obor nebo obor veřejné správy
  • Praxi v kontrolní či auditní činnosti minimálně 3 roky, praxe ve veřejné správě výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Organizační, řídící a koncepční schopnosti
  • Schopnost samostatné práce
  • Adaptabilitu a analytické schopnosti
  • Všeobecný přehled o principech a fungování veřejné správy
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office, Excel, účetního programu SAP
  • Znalost zákona 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, osvědčení o absolvování základního kurzu jednotného systému odborné přípravy pracovníků veřejné zprávy v oboru „finanční kontrola“ a „interní audit“ nebo jiného kurzu jej nahrazujícího je výhodou

Nabízíme:

  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované Evropskou komisí
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti

Benefity:

  • Work – life balance
  • Ticket Restaurant® Card
  • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice
  • Vzdělávací akce a workshopy
  • Dotované stravování v menze
  • Mobilní tarif, Notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Přednášky, semináře a kurzy

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2019

Přihlášky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních
a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 15. 3. 2019.

O zaměstnance na MENDELU pečuje Odbor řízení lidských zdrojů.

Společnost
Mendelova univerzita v Brně
Adresa
Zemědělská 1665/1, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Dovolená více než 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mendelova univerzita v Brně, Jana Zouharová
+420 545 135 007
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.