Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte media i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Specialista online marketingu - analytik

Baví Vás řešit hádanku, podle čeho se řídí chování uživatelů v online světě? Víte, kde najít informace, které Vám pomohou ke správné odpovědi? Jste nejen analytik, ale tak trochu i tlumočník ze světa čísel do světa dalších nápadů a strategií? Tak to stojí za to číst dále.

Jaké budou Vaše klíčové úkoly?

  • Budete zaštiťovat reporting v oblasti návštěvnosti online produktů mediální skupiny MAFRA a reporting konkurence, ať už v rámci pravidelných nebo ad hoc analýz.
  • Budete hybatelem, inovátorem při hledání systémových zlepšení a úprav nastaveného systému reportingu online návštěvnosti.
  • Budete ve spolupráci s interními oddělení získaná data analyzovat a interpretovat je.

Tato pozice je pro Vás ta pravá, pokud:

  • Máte předcházející zkušenost s reportingem online návštěvnosti, nástroje jako Google analytics a Netmonitor jsou pro Vás základ a víte ještě o spoustě dalších, které by stálo za to zkusit.
  • Svůj pracovní den si neumíte představit bez excelu.
  • Máte analytické myšlení, schopnost informace propojovat a vidět v souvislostech.
  • O věcech rád/a diskutujete, jste zkrátka i tak trochu komunikativní.
  • I přes výraznou orientaci na detail Vám neunikne celek.

Co bude Vaší odměnou?

  • Je toho mnoho, dejte nám o sobě vědět a vše probereme na osobním setkání.

Informace o pozici

Společnost
Mediální skupina MAFRA
Adresa
Karla Engliše 519/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, IT analytik, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mediální skupina MAFRA, Lenka Fickerová
734 517 393