Skupina MEA je s více než 130 lety zkušeností jeden z předních evropských dodavatelů produktů pro stavebnictví.

V Plzni působíme od roku 1994 a za tu dobu se z nás stal specialista na žárové zinkování. Jsme rovněž předním výrobcem kovových roštů a odvodňovacích systémů. Našimi hlavními cíli jsou spokojenost zákazníka, vysoká kvalita provedení a včasnost realizovaných zakázek. Pro náš plzeňský závod aktuálně pracuje 350 zaměstnanců. A nyní hledáme další posily do našeho týmu. Staňte se jedním z nás.

Více informací o firmě naleznete na www.mea-group.com/cz/, nebo se k nám přijďte osobně podívat!

Nákupčí

Co vás čeká

  • Zajištění profesionálního nákladově, termínově a kvalitativně optimálního nákupu přidělených materiálů
  • Zajištění zastupitelnosti v oddělení nákupu
  • Realizování nákupní strategie a cílů
  • Správa stávajících dodavatelů
  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Sledování a analýzy trhu
  • Reporting
  • Spolupráce v rámci nákupního týmu
  • Práce v podnikovém systému SAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ ekonomické nebo technické vzdělání
  • Zkušenosti s nákupem technických produktů v průmyslovém podniku
  • Vyjednávací schopnosti
  • Cílevědomost a orientace na výsledek
  • Připravenost ke stálému odbornému rozvoji a rozvoji znalostí
  • Uživatelské znalosti MS Office a vítány alespoň základy SAP
  • Schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz a praxe v řízení osobního auta
  • AJ velmi dobře slovem i písmem / NJ k tomu navíc – minimálně základní komunikace

Co vám můžeme nabídnout

  • Rozvoj odborných znalostí ve stabilní mezinárodní společnosti (v Plzni 25 let)
  • Možnost uplatňovat vlastní nápady a podílení se na tvorbě systému
  • Odměňování odpovídající pozici a profesním zkušenostem a znalostem
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky

Společnost
MEA Service s.r.o.
Adresa
Domažlická 1059/180, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MEA Service s.r.o., Gabriela Smutná