O nás
company profile cover

MEA Service s.r.o.

Společnost MEA byla založena v roce 1886 jako strojní zámečnictví od té doby se rozvinula do skupiny společností s mezinárodní působností sídlící v bavorském Aichachu. Jako subdodavatelská firma pro stavebnictví a průmysl vyrábíme v západní i východní Evropě a v Asii. Díky našim prodejním společnostem, resp. distribučním partnerům na všech kontinentech a globální logistické síti má společnost MEA zastoupení po celém světě.

Jak se nám daří?
1995

V Plzni působíme od roku 1995

20 000

Vyrábíme 20 000 roštů týdně

350

Právě pro nás pracuje 350 zaměstnanců

Proč k nám?

Skupina MEA je mezinárodním koncernem se sídlem v bavorském Aichachu. Naším krédem je „Building Success“. Za tento úspěch vděčíme svým zákazníkům, partnerům, výrobkům a službám, ale především svým zaměstnancům. Jsme středně velkým podnikem se 700 zaměstnanci a velmi plochou hierarchickou strukturou: její výhodou je, že rozhodnutí lze činit velmi rychle, stejně jako se rychle oceňují a implementují nápady a iniciativy.

Jsme pyšní na svou historii, své úspěchy a na své zaměstnance. Avšak historie se přepisuje každý den. Z tohoto důvodu neustále hledáme talenty a angažované zaměstnance, které baví práce s lidmi, kteří chtějí něco změnit a kteří by rádi pracovali v přátelském a moderním prostředí.

Jak pracujeme?
TĚSNÝ KONTAKT SE ZÁKAZNÍKY SPOLEČNOSTI
TĚSNÝ KONTAKT SE ZÁKAZNÍKY SPOLEČNOSTI

Díky členění naší společnosti na jednotlivé specializované strategické obchodní jednotky jsme schopni se soustředit na jednotlivé cílové trhy a splnit specifické požadavky svých zákazníků s maximální efektivitou.

SPOLEČNOST, KTERÁ POSILUJE KONKURENCESCHOPNOST SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ
SPOLEČNOST, KTERÁ POSILUJE KONKURENCESCHOPNOST SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Naše kontaktní osoby jsou především projektanti, inženýrské kanceláře a architekti. Zpracujícím a stavebním společnostem nabízíme rozsáhlý výběr výrobků a služeb splňujících nejvyšší nároky kladené na bezpečnost, funkčnost, snadnost použití, hospodárnost a dlouhou životnost.

TRADICE, KTERÁ SE SNOUBÍ SE SOUČASNOSTÍ
TRADICE, KTERÁ SE SNOUBÍ SE SOUČASNOSTÍ

MEA byla založena před více než 130 lety v bavorském Aichachu. Jsme přesvědčení, že zkušenosti a kontinuita jsou dvěma významnými faktory našeho úspěchu. Ztotožňujeme se s hodnotami, které stojí za úspěchem značky „Made in Germany“:

BENEFITY

25 dní dovolené pro všechny

13. a 14. plat

Skvělý pracovní kolektiv

Příspěvek na stravování

Dovoz jídel na pracoviště

Náborový příspěvek 20 000 Kč

Příspěvek na dojíždění

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Koho hledáme?

Zobrazit volná místa

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.facebook.com
Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa