Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl. Mezi naše odběratele patří většina předních výrobců známých automobilů. S celkovým počtem přibližně 5 000 zaměstnanců v našich závodech v Německu, České republice, Číně, Mexiku a Bulharsku má naše společnost velmi dobrou pozici na mezinárodním trhu.

Zaměřujeme se na budoucí trh přenosu dat ve vozidlech. Rychlý, bezpečný a spolehlivý přenos dat ve vozidlech je naší hlavní kompetencí.

Manažer technického servisu - Vstřikování plastů

Jak si Vás představujeme?

SŠ / VŠ technického směru

Minimálně 5 let praxe v oblasti vstřikování plastů (automotive výhodou)

Znalost vstřikovacích forem a technologických procesů z oblasti vstřikování plastů

Zkušenost s nastavováním parametrů a odstraňováním vad produktu - rozměry/vzhled/tvar

Schopnost navrhovat řešení problémů

Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

Řídící a organizační schopnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vedení, motivace a rozvoj zaměstnanců ve svěřeném úseku

Udržování stabilního chodu strojového parku vstřikovny

Dohled nad technologickou kázní a správností nastavovacích podkladů

Organizace vlastního či externího servisu

Sledování ukazatelů procesu a provozních nákladů

Zavádění optimalizací procesu či zařízení

Účast na procesu validace vstřikovacích forem

Řízení údržby vstřikovacích forem

Dohled nad školením seřizovačů

Proč pracovat právě v MD ELEKTRONIK?

Čisté a moderní pracoviště

Částečně flexibilní pracovní doba

Až 5 týdnů dovolené

Benefit program Sodexo

Na oběd můžete do naší firemní kantýny

Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

O pobočce

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Největší pobočka nadnárodně působící německé firmy, která je leadrem v oblasti řešení přenosu dat ve vozidlech, vyznačuje se trvalým růstem, vysokou mírou inovací, Hi-tech technologiemi a vynikající kvalitou výrobků. Nabízíme výzvy pro každého, kdo chce společně s námi rozpohybovat velké věci.

Adresa
Dobřanská 629, Chotěšov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technolog výroby, Technický ředitel/manažer, Seřizovač vstřikovacích lisů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Kristýna Křížová
Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov, Česká republika
720 054 108 / 377 198 435
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.